Akbank emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  Akbank’ın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını Akbank’a taşıyanlar veya hali hazırda maaşını Akbank’tan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel Akbank Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle Akbank’ın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 17.500 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mayıs 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar6.250 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar12.500 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar15.000 TL

  Buna ek olarak kampanya dönemi içerisinde, Akbank Vadesiz hesabından veya Axess/Wings sahibi olan SGK emeklileri için kredi kartlarından verecekleri ilk 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için fatura başına 500 TL, toplamda 2.500 TL chip-para ile 17.500 TL ödül fırsatından yararlanabileceklerdir.

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını Akbank’a yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten Akbank’tan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  Akbank Emekli Promosyon Yenileme

  Maaşını Akbank’tan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  Akbank’ın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda Akbank’tan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut Akbank maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı Akbank’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  Akbank Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz Akbank şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  • Akbank Mobil > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının Akbank hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Akbank Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. Akbank ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek Akbank hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply