Yapı Kredi Bankası emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  Yapı Kredi Bankası’nın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyanlar veya hali hazırda maaşını Yapı Kredi Bankası’ndan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’nın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 18.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mayıs 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar6.250 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar12.500 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar15.000 TL
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 1.500 TL ek nakit ödül ödenir.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde asıl bireysel kredi kartları ile toplamda 1.000 TL harcama yapılması durumunda, maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek ödül ödenir. Ödeme, ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır.

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını Yapı Kredi Bankası’na yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten Yapı Kredi Bankası’ndan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon 
Yenileme ve Güncelleme

  Maaşını Yapı Kredi Bankası’ndan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  Yapı Kredi Bankası’nın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda Yapı Kredi Bankası’ndan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut Yapı Kredi Bankası maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı Yapı Kredi Bankası’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz Yapı Kredi Bankası şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Mobil > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının Yapı Kredi Bankası hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yapı Kredi Bankası Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. Yapı Kredi Bankası ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek Yapı Kredi Bankası hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply