QNB Finansbank emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  QNB Finansbank’ın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyanlar veya hali hazırda maaşını QNB Finansbank’tan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel QNB Finansbank Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle QNB Finansbank’ın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 16.200 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mayıs 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar6.250 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar12.500 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar15.000 TL

  15.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda 16.200 TL’ye varan emeklilik ödülü.

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını QNB Finansbank’a yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten QNB Finansbank’tan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  QNB Finansbank Emekli Promosyon Yenileme

  Maaşını QNB Finansbank’tan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  QNB Finansbank’ın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda QNB Finansbank’tan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut QNB Finansbank maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı QNB Finansbank’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  QNB Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz QNB Finansbank şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  • QNB Mobil Hesaplar →Emekli Maaş İşlemleri →Promosyon Başvuru /Takip
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının QNB Finansbank hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  QNB Finansbank Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. QNB Finansbank ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek QNB Finansbank hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply