Denizbank emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  Denizbank’ın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlar veya hali hazırda maaşını Denizbank’tan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel Denizbank Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle Denizbank’ın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 12.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mayıs 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar5.000 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar8.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar12.000 TL

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını Denizbank’a yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten Denizbank’tan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  Denizbank Emekli Promosyon Yenileme

  Maaşını Denizbank’tan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  Denizbank’ın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda Denizbank’tan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut Denizbank maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı Denizbank’tan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  Deniz Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz Denizbank şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  • Mobil Deniz > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının Denizbank hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Denizbank Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. Denizbank ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek Denizbank hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply