Garanti Bankası emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  Garanti BBVA’nın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıyanlar veya hali hazırda maaşını Garanti Bankası’ndan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel Garanti Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle Garanti Bankası’nın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 15.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mayıs 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar6.250 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar12.500 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar15.000 TL

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını Garanti Bankası’na yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten Garanti Bankası’ndan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  Garanti Bankası Emekli Promosyon 
Yenileme ve Güncelleme

  Maaşını Garanti Bankası’ndan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  Garanti Bankası’nın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda Garanti Bankası’ndan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut Garanti Bankası maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı Garanti Bankası’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  Garanti BBVA mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz Garanti Bankası şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  • Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının Garanti Bankası hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Garanti Bankası Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. Garanti Bankası ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek Garanti Bankası hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply