ING Bank emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  ING Bank’ın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlar veya hali hazırda maaşını ING Bank’tan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel ING Bank Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle ING Bank’ın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 18.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 15.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı’nıza 3.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 18.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler.

  1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

  • 10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar ise 6.250 TL, 
  • 10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arası ise 10.000 TL,
  • 15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arası ise 12.500 TL,
  • 20.000 TL ve üzeri ise 15.000 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız. 

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını ING Bank’a yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten ING Bank’tan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  ING Bank Emekli Promosyon Yenileme ve Güncelleme

  Maaşını ING Bank’tan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  ING Bank’ın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda ING Bank’tan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut ING Bank maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı ING Bank’tan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  ING Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz ING Bank şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  Şubeye gitmeden ING Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile promosyon taahhüdü yenilemesi için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

  Cebimdeki Danışman‘a nasıl bağlanabilirim? (haftanın her günü sabah 8’den gece 12’ye kadar.)

  • ING Mobil’e giriş yapın.
  • Cebimdeki Danışman menüsüne dokunun.
  • Anında görüşme başlatın veya sizin için uygun bir zamana randevu oluşturun.
  • Artık hazırsınız. Cebimdeki Danışman ile görüşerek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının ING Bank hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  ING Bank Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. ING Bank ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek ING Bank hesabına yatırılır. Böylelikle promosyon sözleşme süresi dolmadan yapılan güncelleme sayesinde fazladan promosyon ödemesi alınabilmektedir.

  Share.
  Leave A Reply