Juzdan uygulaması güvenli midir? ne işe yarar? ücretli midir? Juzdan ile hangi işlemler yapılabilir? QR kod ile ödeme işlemleri nasıl yapılır? Juzdan kredi fırsatları nelerdir?

  Online alışverişlerde güvenli bir cüzdan oluşturma amacı taşıyan Juzdan uygulaması ile bütün bankalara ait banka kartlarını, kredi kartlarını Juzdan’a ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Juzdan uygulaması ile kart bilgilerinin çalınma riski ortadan kalkıyor.

  Juzdan Nedir? Ne İşe Yarar?

  Juzdan, İnternet alışverişlerinde kart bilgisi girmeye gerek kalmadan güvenli ödeme yapılmasını sağlar. Bütün bankalara kartlar tek uygulamada yüklü olacak ve alışverişlerde Juzdan’a ait özel avantajlardan faydalanılabilir.

  Alışverişlerinizi kredi ve banka kartı dışında, vadesiz hesabınızda bulunan bakiye ile veya alışverişiniz sırasında kredi kullanarak tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz aynı ödemeyi farklı ödeme yöntemlerini bir arada kullanarak da tamamlayabilirsiniz.

  Juzdan Uygulaması

  Juzdan ile Nasıl Ödeme Yapılır?

  Juzdan’a kaydedilen tüm bankalara ait kredi ve banka kartları ile internet alışverişleri, kart bilgileri paylaşılmadan yapılabilir. Juzdan ile ödeme yaparken banka fark etmeksizin tüm kartlara ait taksit ve puan imkanlarından yararlanmaya devam edilir, tüm bunlara ek olarak Juzdan ile ödeme yapıldığı için özel indirimler ve fırsatlardan yararlanılır.

  Online Ödemeler veya Alışveriş Sitelerinde Juzdan ile Öde Seçeneği seçildiğinde ekrana gelecek olan QR kodu okutarak Juzdan uygulamasına giriş yapılır. Juzdan’a giriş yapıldıktan sonra kullanılmak istenen banka kartı veya kredi kartı seçilir, istenen taksit miktarı seçilir, kredi kullanarak öde seçeneği, Puan kullanımı seçimi yapılarak ödemeye onay verilir.

  Online Ödeme işlemi Juzdan ile güvenli bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

  Juzdan ile ödeme yaparken tek bir işlem için dilerseniz birden fazla ödeme yöntemini aynı anda kullanabilirsiniz.

  iPhone, Android cihazlara özel hazırlanmış Juzdan uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone uygulamalarını AppStore’dan, Android uygulamasını GooglePlay’den indirebilirsiniz.

  • iPhone’a özel Juzdan uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.
  • Android cihazlara özel Juzdan uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

  Juzdan ile Kredi Kullanmak

  Juzdan uygulaması üzerinden kayıtlı kartlarla işlem yapılabilmektedir. Akbank kartlarında bütün Akbank Mobil işlemleri; taksitli nakit avans, kredi kullanarak ödeme, ekstre böldürme gibi bütün seçenekler kullanılabilmektedir.

  Akbank Kredi Kartlarına Özel Juzdan Fırsatları

  Bütün Akbank kredi kartı işlemlerini Juzdan uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz.

  Size Özel Kampanyalara Katılma: Akbank’a ait Axess, Wings ve Akbank Kart’a özel kampanyaları takip ederek tek bir tıkla kampanyalara katılım sağlanabilmektedir. Bu kampanyalarla chip-para, mil-puan ve indirim kazanılabilir.

  Chip Para ile Alışveriş Yapma: Juzdan ile üye işyerinin mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde Chip Para ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Hangi kampanyadan ne kadar Chip Para kazanıldığı takip edilebilir, yapılmış normal harcamaları Chip Para İle Öde seçeneği ile borç silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Harcama Taksitlendirme, Erteleme: Kredi kartı dönem içi harcamalar bölümündeki uygun olan harcamalara ek taksit veya erteleme yapılabilir. Ekstre böldür seçeneği ile ekstre borcunu taksitlere bölebilirsiniz.

  Chip Paraların kolaylıkla kullanılmasını sağlayan Juzdan ile aynı zamanda Juzdan ile Öde, karekod(QR kod) veya mobil temassız ödeme ile ödeme yapabilir, 3D Secure ile işlemlerine kolayca onay verebilirsiniz.

  Nakit Avans veya Taksitli Nakit Avans kullanımı: Axess Kredi kartı borçlarınızı ödeyebilir, nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans, taksitli avans ve hızlı para ürünlerine başvurabilirsiniz.

  • Starbucks® Card başvurusu yapabilir veya var olan kartınızı ekleyip bakiye yükleyebilir, hatta otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.
  • İstanbulkart’ınızın bakiyesini görüntüleyebilir ve kartınıza istediğiniz kadar bakiye yükleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.
  • Motorlu Taşıtlar Vergi’nizi ödeyebilirsiniz.

  Limit Arttırma, Azaltma: Axess kartın limit kontrolünü Juzdan uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

  QR kod ile Bankamatiklerden Para Yatırma, Çekme: Akbank mobil veya Juzdan uygulaması içerisinden QR işlemlerine girerek çekmek istenilen veya yatırmak istenen tutar girildikten sonra açılacak olan QR kod tarayıcı ile bulunulan bankamatiğin ekranındaki QR kod okutularak bütün işlemler gerçekleştirilebilir.

  Juzdan kampanyaları ile ekstra Chip Para kazanma: Axess kartın kampanyaları arasında Juzdan ile yapılacak ödemelere özel olarak ek Chip Para kazanma kampanyaları bulunmaktadır.

  Kart ayarları ve Şifre İşlemlerini Gerçekleştirme: Kartlarınıza ait yurtiçi/yurtdışı alışverişe açma, kapama; kart şifresi oluşturma, değiştirme; kartları geçici olarak kullanıma kapatma gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

  Share.
  Leave A Reply