TEB emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  Türk Ekonomi Bankasının maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını TEB’e taşıyanlar veya hali hazırda maaşını TEB’den alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel TEB Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mayıs 2024 tarihi itibariyle TEB’in emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 12.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mayıs 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar5.000 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar8.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar12.000 TL

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını TEB’e yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten TEB’deb almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  TEB Emekli Promosyon 
Yenileme ve Güncelleme

  Maaşını TEB’deb Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  TEB’in promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda TEB’den alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut TEB maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı TEB’deb Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  CEPTETEB ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz TEB şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

  Şubeye gitmeden CEPTETEB ve İnternet Şubesi aracılığı ile promosyon taahhüdü yenilemesi için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

  • CEPTETEB > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  • İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının TEB hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  TEB Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. TEB ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek TEB hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply