Yapı Kredi Bankası WorldPuan nasıl nakite çevrilir? WorldPuan hesaba aktarılabilir mi? Worldcard kredi kartı veya bankamatik kartı ile yapılan harcamalardan kazanılan WorldPuanları nakite çevirme, hesaba aktarma veya başka karta transfer etme işlemleri dolaylı yollardan yapılabilmektedir.

  Sosyal medyada komisyon karşılığı WorldPuan bozumu yapan veya yaptığını iddia eden kişilere dikkatle yaklaşılmalıdır. Olası dolandırıcılık riskine karşı Worldcard bilgilerini kimse ile paylaşmayınız.

  Yapı Kredi Bankası WorldPuan Nakite Çevirme

  Yapı Kredi Bankasının doğrudan bir hizmeti bulunmamaktadır. Worldcard kredi kartlarındaki WorldPuanları nakite çevirmek ve bankamatikten çekebilmek için kullanılabilecek bazı yöntemler vardır. WorldPuan nakde dönüştürme seçeneklerinden bir tanesi altın alımı yapmak, bir diğeri ise nakit para ile yapılacak herhangi bir alışverişi WorldPuan ile yapmaktır.

  Nakite çevirme işlemindeki temel mantık WorldPuanlar ile kolay satılabilir ve kolay paraya çevirilebilen bir ürün satın almaktır.

  Worldpuan nakite çevirme

  WorldPuan ile Herhangi Bir Alışveriş Yapmak

  WorldPuan nakite çevirmenin en kolay yolu kişinin kendisi veya çevredeki bir kişinin nakit olarak yapılması gereken alışverişi WorldPuanlar ile yaparak karşılığında nakit tahsil etmesidir. En zahmetsiz ve de risksiz bir yöntemdir.

  Yapı Kredi Bankası WorldPuan nerelerde geçerli? içeriğinde bahsedilen sektörlerde WorldPuanlar kullanılabilmektedir.

  WorldPuan ile Altın Almak

  Yapı Kredi Bankası WorldPuanlar ile doğrudan bir kuyumcuya giderek altın alımı yapılamaktadır. Ancak WorldPuan anlaşmalı altın mağazalarından (Altınbaş, Altungold veya Gramaltın vb. mağazalarının internet sitelerini inceleyiniz.) Altın Puan satın alınabilmektedir. Sonrasında altın puanlar ile fiziki altın satın alımı veya altın puan karşılığı nakit olarak banka hesabına aktarım yapılabilmektedir.

  ÖNERİ

  Altın Puan satın almadan önce mutlaka mağazada veya internet sitesinde WorldPuan geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz, bilgi yoksa mağaza ile görüşerek öğrenmeniz sağlıklı olacaktır.

  Yapı Kredi Bankası WorldPuan Hesaba Aktarma

  WorldPuan hesaba aktarma işlemleri sadece farklı kartlarda bulunan WorldPuanların tek bir karta transferi ile toplu ve daha kolay harcanabilmesine olanak sağlamaktadır.

  WorldPuan transferi Yapı Kredi Mobil uygulaması, World Mobil uygulaması veya internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilmektedir.

  WorldPuanların banka hesabına nakit olarak aktarımı veya bankamatikten nakit olarak çekim imkanı bulunmamaktadır. Bu ancak yukarıda yazılan yöntemler ile mümkündür.

  Share.
  Leave A Reply