Ziraat Bankası emekli promosyon yenileme nasıl yapılır? Promosyon sözleşmesi güncelleme ve promosyon farkı nasıl alınır? İnternetten promosyon sözleşmesi güncelleme ve fark ödemesi alma.

  Ziraat Bankası’nın maaş promosyonu kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte ve emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyanlar veya hali hazırda maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlar için daha fazla promosyon ödemesi alma şansı ortaya çıkmaktadır.

  Güncel Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri

  Mart 2024 tarihi itibariyle Ziraat Bankası’nın emekli maaşları için ödediği promosyon tutarları güncellendi. Bu kampanya ile birlikte 12.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alınabiliyor.

  Maaş Aralığı (Mart 2024)Promosyon Tutarı
  10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar5.000 TL
  10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar8.000 TL
  15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
  20.000 TL ve daha fazla olanlar12.000 TL

  Burada yer alan promosyon ödemelerinden hem maaşını Ziraat Bankası’na yeni taşımayı düşünenler hem de emekli maaşını zaten Ziraat Bankası’ndan almakta olanlar faydalanabilmektedir.

  Ziraat Bankası Emekli Promosyon 
Yenileme ve Güncelleme

  Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alanlar İçin Promosyon Yenileme

  Ziraat Bankası’nın promosyon ödemelerindeki artıştan faydalanabilmek için önceki promosyon sözleşmesinin bitmesini beklemek gerekmiyor. Maaşını hali hazırda Ziraat Bankası’ndan alan emekliler de promosyon artışından ortaya çıkan farkı alabilirler.

  Mevcut Ziraat Bankası maaş müşterileri bu promosyon artışından faydalanabilmek ve aradaki farkı alabilmek için sözleşme yenilemesi yapması gerekiyor. Üstelik sözleşme yenilemek için şubeye gitmek de gerekmiyor.

  Emekli Maaşımı Ziraat Bankası’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

  Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil,
  • ATM’lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz

  aracılığı ile yapabilirsiniz.

  4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarası”nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

  Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.​​​​​​​​​

  Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise promosyona esas emekli maaşının Ziraat Bankası hesabına aktarılmasını takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Ziraat Bankası Promosyon Sözleşmesi Yenilemede Ne Kadar Kesinti Olur?

  Promosyon sözleşmesi yenilemesi yapılırken önceki sözleşme iptal edilerek yeni bir sözleşme yapılmış olur. Ziraat Bankası ile olan mevcut sözleşmeye ait geri ödenmesi gereken miktar belirlenir ve yeni tarifede hak edilen promosyon tutarından düşülerek Ziraat Bankası hesabına yatırılır.

  Share.
  Leave A Reply