Axess Free nedir? kredi kartı mı? bankamatik kartı mı? kart aidatı var mı?

  Axess Free kart ilk görüldüğünde bir bankamatik kartı olduğu düşüncesi oluşuyor. Ancak free kart isminde belirtildiği “free” ile ücretsiz bir kredi kartıdır. Hem ücretsiz hem de bütün Axess kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanılabiliyor.

  Axess Free Kart Özellikleri

  Axess Free kullanıcıları yıllık kart aidatı ödemez ve Axess üye iş yerlerinden Chip Para kazanabilir, taksit imkânından da yararlanabilir. Temassız Özellik ile 750 TL ve altı alışverişlerinizi şifre girmeden, hızlıca yapabilirsiniz.

  • Yıllık kart üyelik aidatı yok.
  • Axess üye işyerlerinin kazandırdığı chip-para ve taksit gibi temel Axess özelliklerinden ücretsiz faydalanır.
  • Ekstra kampanyalardan (artı taksit, erteleme,chip-para kampanyaları gibi) isteğe göre katılım sağlanabilir.
  • Nakit Çözümler, Alışveriş Tarifeleri, Talimatlar, Ek Kart, Sigorta gibi ilave birçok hizmetten istediğiniz zaman yararlanılabilir.

  Free kart ile özel ve ekstra indirim, ekstra Chip-Para kazandıran kampanyalara katılım yapmak için ise belirli bir tarife ücreti ödemesi yapılması gerekiyor.

  Axess Free Kart Özellikleri

  Free Kart İle İndirimli Alışveriş Yapma

  Free İndirimli Alışveriş Tarifesi ile Akaryakıt veya Markette yapacağınız alışverişlerinizde %5 İndirim kazanacaksınız! Ayda sadece 12,90 TL tarife ücreti ile seçiminize göre, Akaryakıt veya Market alışverişinizde ayda 50TL, yılda 600TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.

  Her bir İndirimli Alışveriş Tarifesi’nin ücreti, bir yıl boyunca her ay 12,90 TL’dir (BSMV dahil).

  Üstelik hem Markette İndirimli Alışveriş Tarifesine hem Akaryakıtta İndirimli Alışveriş Tarifesine kayıt olabilir 1200 TL indirim kazanabilirsiniz.

  Hemen Akbank İnternet, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi veya Akbank Şubelerinden İndirimli Alışveriş Tarifesi’ne kayıt olun, indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  SMS’le katılmak için;

  • Akaryakıtta İndirim Tarifesine kaydolmak için BENZININD boşluk kartınızın son 4 hanesini yazıp 4566’ya gönderin.
  • Markette İndirim Tarifesine kaydolmak için MARKETIND boşluk kartınızın son 4 hanesini yazıp 4566’ya gönderin.

  Harcama Sözüne 500 TL Chip-para

  Harcama sözü vererek anında 50 TL, 100 TL, 200 TL veya 500 TL Chip-para kazanabilirsiniz! 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezini arayın, harcama sözü verin, Chip-paranızı anında kazanın.

  Harcama sözü vererek, ekstrenizin tamamını ödemediğiniz durumlarda, faiz indirimi tarifesiyle kazançlı çıkarsınız! 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezini arayın, harcama sözü verin, faiz indiriminden faydalanın.

  Free’den ÜCRETSİZ Taksitli Avans!

  Axess Free sahipleri acil nakit ihtiyaçları için Taksitli Avans kullanabilmektedir. Ücretsiz ve 12 aya varan taksitlerle kullanılabiliyor. Free Kart Taksitli Avans’a hemen başvurmak için 6665’e “TA” yazın gönderebilirsiniz.

  • 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp, kredi kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra ’’Kredi Kartı’’ menüsünden 3’ü tuşlayabilir,
  • Juzdan’da ’’Kartlar’’ menüsünden ’’Taksitli Avans’’ı tıklayabilir,
  • Akbank İnternet’te “Kart İşlemleri” menüsünden “Taksitli Avans”ı tıklayabilir,
  • Akbank Mobil’de “Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım” menüsünden “K. Kartından Taksitli Nakit Avans”ı tıklayabilir,
  • Size en yakın Akbank ATM’sine veya Akbank Şube’sine gidebilirsiniz.

  Güncel Axess Free kampanyalarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  Axess Free Kart ile Harcama Taksitlendirme ve Ek Taksit

  Peşin alışverişten sonra Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek SMS’de yer alan kodu 5990’a gönderin, Juzdan’a, Akbank İnternet’e veya Akbank Mobil’e girin ya da 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayın, peşin olarak aldığınız her şeyi 18 aya kadar taksitlendirin.

  Taksitli alışveriş yapılmışsa 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi‘ni arayarak mevcut taksitli harcamalarınıza 16 aya kadar ek taksit istenebilmektedir. Ayrıca 50 TL ve üzeri alışverişlerin ödemesini 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.

  Ekstre böldürme özelliği ile ekstrenizin kalan borcunu 2 veya 3 taksite bölebilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply