İş Bankasının Maximum kredi kartları ve bankamatik kartları farklı özelliklere sahiptir. İş Bankası kartlarının kullandığı ödeme altyapıları, temassız özellikleri, ön ödemeli kart seçenekleri ve kart aidatı ve kart ücreti gibi başlıklarla birbirinden farklılık göstermektedir.

  İş Bankası Maximum Kartları

  İş Bankası Maximum Kartları ile üye işyerlerinden yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanıp, Pazarama fırsatları ve avantajlarından faydalanılabilir ve biriken MaxiPuanları üye işyerlerinde kullanılabilir. Ayrıca Maximum kartlarının sağladığı taksit avantajları ve taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanılabilir.

  Maximum Kart, yurtiçinde VISA / MasterCard/ Troy ve yurtdışında VISA / MasterCard /Discover/Diner’s Club* amblemini taşıyan tüm noktalarda geçerlidir. 

  Maximum Kart Çeşitleri

  Maximum Kart Klasik: Alışverişlerden ve avantajlı kampanyalardan yararlanmayı sağlar.

  Maximum Aidatsız Kart: Maximum Aidatsız Kart ile Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan kazanıp kazandığınız MaxiPuanlar ile Maximum üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

  Maximum Platinum Kart: Araç yardım hizmetleri (çekici, lastik, yol yardım, konaklama, sürücü desteği, seyahat vb.), Araç muayene hizmetleri organizasyonları, konut yardımları gibi pek çok hizmet Maximum Platinum hizmetleri içerisindedir.

  Maximum Gold Kart: Araç yardım hizmetleri (çekici, lastik, yol yardım, konaklama, seyahat vb.), Konut yardım hizmetleri (çilingir, elektrik arızaları vb.), Konaklama ve destek hizmetleri (otel, uçak bileti vb.) gibi pek çok ayrıcalığa sahiptir. Detaylı incelemek için Maximum Gold web sitesini inceleyebilirsiniz.

  Maximum Kart Genç: 18-25 yaş arası üniversite öğrencileri için özel tasarlanmıştır. Çalışma hayatına yeni atılan üniversite öğrencileri için limitin %50’sine kadar nakit avans kullanım ve kart aidatı olmayan avantajlı bir kredi kartıdır.

  Maximum Pati Kart: Kedi, köpek ve kuş görsellerinden birinin ya da hepsinin olduğu 4 farklı seçenekten oluşan Maximum Pati Kart ile evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçları için yapacağınız her veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3* Pati MaxiPuan kazanır, kazandığınız Pati MaxiPuanları tüm alışverişlerinizde kullanabilirken aynı zamanda da Maximum Kart’ın tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

  Maximum TEMA Kart: Alışverişlerinizi Maximum TEMA Kart ile yaparak, hepimiz için doğaya sahip çıkan TEMA Vakfı’nın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

  Maximum Gaming Kart: Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart’ını oluşturabilir veya İş Bankası müşterisi olmadan bile Gaming Kart sahibi olunabilmektedir. Ön yüklemeli Gaming Kart ile para yüklemesi yapılarak tüm alışverişlerde kullanılabilir. Fiziki kartın olmasa da Bankamatik cihazlarından nakit parayla Maximum Gaming Kart’ına yükleme yapabilirsin.

  1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart: ​​Maximum Mobil’den 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ını oluştur, para yükleyerek tüm alışverişlerinde kullan! İstersen fiziksel olarak kartını teslim almayı beklemeden, dijital olarak hemen kullanmaya başla!

  Maximum Trabzonspor Kart: Trabzonspor Kulübü taraftarı Maximum Trabzonspor Kart sahibi olarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. 

  Maximum Göztepe Kart: Göztepe Spor Kulübü taraftarı İş Bankası Maximum Göztepe Kart kullanarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor.

  Maximum Karşıyaka Kart: Karşıyaka Spor Kulübü taraftarı Maximum Karşıyaka Kart sahibi olarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. 

  Maximum Samsunspor Kart: ​Samsunspor taraftarları, Maximum Samsunspor Kart sahibi olarak takımına destek oluyor. Siz de alışverişlerinizde Maximum Samsunspor Kart’ınızı kullanarak takımınıza destek olabilirsiniz.

  Maximum Giresunspor Kart: Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Giresunspor Kart sahipleri de faydalanır.

  Sivasspor Maximum Kart: Sivasspor taraftarı Sivasspor Maximum Kart kullanarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor.

  Adana DemirSpor Kulübü Maximum Kart: Adana Demirspor Kulübü taraftarı İş Bankası Adana Demirspor Maximum Kart kullanarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor.

  Büyük Kulüp Platinum Kart: Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Büyük Kulüp Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz. Büyük Kulüp Platinum Kart’ınızla birçok seçkin restoranda size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

  Share.
  Leave A Reply