Paracard Bonus kredi kartı mıdır? Taksitli alışverişlerde kullanılabilir mi? Paracard Bonus kart ile bonus puan kazanılabilir mi? Paracard Bonus kartlarının tüm özellikleri ve avantajları.

  Garanti BBVA müşterilerine banka hesabı açılışı sonrasında temassız ödeme özelliğine sahip Paracard Bonus kartı göndermektedir. Kartı teslim alan kullanıcılar ise bu kartın bir kredi kartı olup olmadığı konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır.

  Paracard Bonus Nedir? Ne İşe Yarar?

  İsminin sonunda Bonus ifadesi yer alması ve Trink (temassız ödeme) özelliği nedeniyle Paracard Bonus’un bir kredi kartı türü olduğu düşünülmektedir. Ancak Paracard Bonus kartı, Bonus kampanyaları ve özelliklerinin birçoğunu içerisinde barındıran nakit ödemeli bir karttır. (Bankamatik Kartı)

  Paracard Bonus Özellikleri

  Garanti BBVA şubelerinden veya online olarak bir banka hesabı açtığınızda bankamatikten para çekme, para yatırma ve nakit alışveriş yapma özelliklerini kullanabilmek için adınıza Paracard Bonus kartı basılmaktadır.

  paracard bonus

  Paracard Bonus bir kredi kartı değildir. Paracard Bonus ile banka hesabında bulunan para miktarı ve ek hesap limitinin müsaade ettiği ölçüde nakit çekimi yapılabilir, alışveriş yapılabilir ve kampanyalara katılarak Bonus puan kazanılabilir. Paracard Bonus’un yıllık üyelik bedeli yoktur.

  Paracard Bonus “Trink” özelliğine sahipse temassız ödeme ve Öde&Geç noktalarında da kullanılabilmektedir.

  İnternet alışverişleri için Paracard Bonusunuz için sanal kart da oluşturulabilmektedir.

  Paracard Bonus’unuzu yurtiçinde tüm ATM ve POS’larda, yurtdışında ise Mastercard/Maestro/Cirrus ve Visa/Electron logolu ATM ve POS’larda güvenle kullanabilirsiniz.  

  Paracard Bonus Çeşitleri

  • Paracard Bonus : Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde para çeker, alışveriş yapar üstelik tüm alışverişlerinizden Bonus kazanırsınız.
  • Paracard Bonus Trink : Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde para çeker, alışveriş yapar, temassız işlem terminallerinde trink diye öder geçersiniz üstelik tüm alışverişlerinizden Bonus kazanırsınız.
  • Paracard Bonus Troy : Ulusal markamız Troy ile, Türkiye’nin her yerinde para çeker, alışveriş yapar üstelik tüm alışverişlerinizden Bonus kazanırsınız.
  • Paracard Bonus Platinum : Trink özellikli bu kartınız ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde para çeker, alışveriş yapar, tüm alışverişlerinizden Bonus kazanırsınız. Üstelik Paracard Bonus Platin’le diğer bankaların ATM’ lerinden para çekmek ücretsizdir.
  • Bonus Genç Paracard : 18-25 yaş arası Gençlerin kartı Paracard Bonus Genç ile yurtiçinde ve yurtdışında para çeker, alışveriş yapar, tüm alışverişlerinizden bonus kazanır ve sadece gençlere özel kampanyalarımıza katılabilirsiniz.
  • Paracard Bonus Business : Firmalara özel esnek çözümler sunar.
  Share.
  Leave A Reply