World Pay güvenli midir? ne işe yarar? ücretli midir? World mobil ile hangi işlemler yapılabilir? QR kod ile para çekme ve yatırma işlemleri nasıl yapılır? Araçta öde sistemi nedir?

  Teknolojik olanaklar geliştikçe ödeme yöntemleri de kolaylaşmakta. World Pay da Yapı Kredi Bankasının bir ödeme sistemidir. World Pay ile kredi kartı veya banka kartı ile yapılan her işlemi saniyeler içerisinde, kart bilgisi gerekmeden World Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmek mümkün.

  World Mobil Nedir? Ne İşe Yarar?

  World Mobil ile World’ün tüm kampanyalarına ulaşabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızı takip edebilir, Yapı Kredi kredi kartı ve TLcard’larınızı dilediğiniz gibi yönetip birçok kart işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Phone, Android cihazlara özel hazırlanmış World Mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone uygulamalarını AppStore’dan, Android uygulamasını GooglePlay’den indirebilirsiniz.

  • iPhone’a özel World Mobil uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.
  • Android cihazlara özel World Mobil uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

  World Mobil uygulaması, kredi kartı veya banka kartını yanına almayı unutulanlar, kaybedenler için kart yanındaymış gibi her işlemi kolaylıkla yapmasını sağlayacaktır. Cüzdandaki kredi ve banka kartı kalabalığını azaltabilirsiniz.

  World Mobil Pay Uygulaması

  World Mobil ve World Pay Avantajları

  En önemli avantajı hiç kart taşımak zorunda kalmamaktır. Yapı Kredi bankasına ait bankamatik kartları, kredi kartları artık cüzdanda yer kaplamayacak. World Mobil uygulamasının sağladığı kolaylıkları sıralayacak olursak:

  Nakit Avans veya Taksitli Nakit Avans kullanımı: Kredi kartı seçeneklerine giriş yaparak nakit ihtiyaç çözümlerine ulaşılabilmektedir.

  Limit Arttırma, Azaltma: Worldcard’ın limit kontrolünü World Mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

  Harcama Taksitlendirme, Erteleme: Kredi kartı dönem içi harcamalar bölümündeki uygun olan harcamalara ek taksit veya erteleme yapılabilir.

  Alışveriş Kredisi: Anlaşmalı mağazalardan yapacağınız 500−100.000 TL arasındaki alışverişleriniz için anında kredi kullanarak dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

  WorldPuan ile Alışveriş Yapma: World Mobil veya Yapı Kredi Mobil’den World PAY ile üye işyerinin mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizi kart bilgisi girmeden hızla ve kolayca tamamlayabilirsiniz.

  Akaryakıt İstasyonlarında Araçta Ödeme: Yapı Kredi kartlarınız ile Opet istasyonlarında World Pay ile araçtan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  QR kod ile Cep Telefonundan Ödeme: World Mobil veya Yapı Kredi Mobil ile alışverişlerinizde POS üzerinde oluşan QR Kod’u okutarak hızla ve kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  İnternet Alışverişleri: Kredi kartı bilgilerini paylaşmaya gerek kalmadan güvenli şekilde ödeme yapılabilir. World Mobil ve Yapı Kredi Mobil ile internet alışverişlerinizde QR Kod ile hızla ve kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  Temassız Ödeme: Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinizde cep telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. (NFC Özelliği gerekmektedir.)

  E-Kampüs Ödemeleri: Anlaşmalı üniversitelerde E-Kampüs ile yemekhane geçişlerinizi QR Kod ile hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  QR kod ile Bankamatiklerden Para Yatırma, Çekme: World mobil uygulaması içerisinden QR işlemlerine girerek çekmek istenilen veya yatırmak istenen tutar girildikten sonra açılacak olan QR kod tarayıcı ile bulunulan bankamatiğin ekranındaki QR kod okutularak bütün işlemler gerçekleştirilebilir.

  World Pay kampanyaları ile ekstra WorldPuan kazanma: Worldcard’ın kampanyaları arasında World Mobil veya World Pay ile yapılacak ödemelere özel olarak ek WorldPuan kazanma kampanyaları bulunmaktadır.

  Kart ayarları ve Şifre İşlemlerini Gerçekleştirme: Kartlarınıza ait yurtiçi/yurtdışı alışverişe açma, kapama; kart şifresi oluşturma, değiştirme; kartları geçici olarak kullanıma kapatma gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

  Share.
  Leave A Reply