Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi borcu veya Worldcard borcu yapılandırma, taksitlendirme nasıl yapılır? Yapı Kredi borç yapılandırma birimine nasıl kolay ulaşırım? 3-6 Ay Geri ödemesiz borç yapılandırmak mümkün mü?

  Yapı Kredi Bankası kredi yapılandırma, herhangi bir bankaya olan kredi borcunun çeşitli sebeplerden ötürü ödenememesi durumunda mevcut kredinin Yapı Kredi Bankası tarafından kapatılıp kalan bakiye için yeni koşullarla tekrar kredi verilmesine deniyor. Yapı Kredi Bankası kredi yapılandırma işlemleri için müşterilerine cazip teklifler, faiz oranları ve vade süreleri sunuyor.

  Size özel indirimli faiz oranları ile bankamızdaki açık kredilerinizi tek kredi altında birleştirebileceğiniz Kredi Kapama Koşullu Krediniz Yapı Kredi’de!

  Yapı Kredi Kredi/Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

  Kredi veya kredi kartı borç yapılandırma işlemi, Yapı Kredi Bankasındaki mevcut kredi borçlarının tamamen kapatılarak güncel yapılandırma kampanyasının koşulları dahilindeki faiz oranları, 3-6 ay geri ödemesiz dönem veya 36 aya kadar vadeli olarak kalan toplam borç kadar yeniden kredi verilmesi anlamına gelir ve bu işlem yalnızca Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılır.

  Aynı işlem Worldcard kredi kartı borçları için de geçerlidir. Worldcard kredi kartlarındaki toplam borcun kredi kartı kullanım koşullarına ve kredi kartı limitine göre belirli bir vadede taksitlendirilmesini sağlar.

  Yapı Kredi Borç Yapılandırma

  Yapı Kredi Borç Yapılandırma Birimine Başvuru

  Her ay düzenli olarak ödenmesi gereken kredi taksitleri geciktiğinde Yapı Kredi müşterilerine yapılandırma teklifinde bulunup opsiyonları görüşmek isteyebiliyor. Kredi borcunu ödeyemeyeceğini fark eden müşteriler de isterlerse Yapı Kredi Bankasından önce davranıp kredi yapılandırma isteklerini iletebiliyorlar. Kredi borcu yapılandırma başvurusunu taksitler gecikmeden önce, yani banka teklif etmeden önce yapmak, kredi notunun düşmesinin de önüne geçiyor.

  Kredi Kapama Koşullu Kredi ile size özel indirimli faiz oranlarından yararlanarak ister vadeyi uzatıp aylık ödemelerinizi azaltın, isterseniz de Yapı Kredi Bankasındaki açık kredilerinizi tek kredi altında rahatça toplayın.

  Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme

  Yapı Kredi Bankası farklı kredi türleri için bankalar farklı ödeme koşulları sunuyor. Bunlardan en çok talep görenlerden bir tanesi Ek hesap (Kredili Mevduat Hesabı) ve Worldcard kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılmasıdır.

  Yapılandırma kredisi ile Worldcard Kredi kartı borcu ve Yapı Kredi ek hesap borcu yapılandırma sırasında hem Worldcard’ın ödenmemiş toplam borcu hem de taksitle yapılan alışverişlerin borcu ve varsa ek hesap borçlarını hesaplanarak yapılandırmaya sokulur. Yapılandırılan borcun ödenme vadesi kişinin bütçesine ve gelirine göre belirleniyor.

  Yapı Kredi Bankası’a ait Worldcard kredi kartı borcunun yapılandırılması veya yapılandırılmış borcu kapanması için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi aranmalıdır. Sonuç alınamıyorsa en yakın Yapı Kredi şubesine giderek hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

  Olumlu sonuç alabilmek için geçmiş dönemlerdeki Worldcard ekstrelerinin ödemeleri düzenli yapılmış olması ve farklı bankalarda bulunan borçların durumu da önemlidir. Hangi bankalarda ne kadar borç olduğunu ve risk raporunu T.C Kimlik numarası ve E-Devlet şifresiyle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. E-Devlet TBB Risk Merkezi Raporu Sorgulama Ekranı için tıklayın.

  Yapı Kredi Bankası Kredi Borcu Yeniden Yapılandırma

  Yapı Kredi Bankasında bulunan kredilerin taksitlerinin ödenmesinde güçlük çekenler için kredi borçlarının yeniden taksitlendirilmesi ve ödeme miktarının küçültülmesi sağlanmaktadır.

  Konut Kredisi Yapılandırma

  Konut kredileri sayesinde Yapı Kredi Bankası müşterileri gerekli peşinatı karşıladıktan sonra her ay taksitle kalan meblağı tamamlayabiliyor ve vade süresi sona erip tüm borçlarını ödediği takdirde evin tam sahibi oluyorlar. Ödenemediği takdirde ise yapılandırılarak Yapı Kredi Bankası müşterilerine kolaylık sağlanıyor. 

  İhtiyaç Kredisi Borcu Yapılandırma

  Yapı Kredi Bankasındaki ihtiyaç kredilerinin ödemelerini yapmak zorlaştığında yapılandırma yoluna başvurulabilir. İhtiyaç kredileri yeniden yapılandırılırken dikkat edilmesi gereken nokta, aylık olarak ödemekte zorlanmayacak bir taksit tutarı seçilmesidir.

  Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nde Krediler > Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından sürecinizi başlatabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/ Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.

  Yapı Kredi Bankası’a ait kredi ödemelerinin yapılandırılabilmesi için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezinden destek alınmalıdır. Hızlı çözüm için en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidilerek başvuru yapılabilir.

  Yapı Kredi Bankası şubesine gidilerek yapılacak olan yapılandırma başvuruları daha hızlı sonuç almayı veya alternatif seçenekler üzerine görüş almayı sağlayabilir. Çağrı merkezi üzerinden hem yaşanan problemi anlatmak hem de net cevap almak daha zor olacağından Yapı Kredi Bankası şubesindeki müşteri temsilcisi ile bu yapılandırmanın en uygun koşullarla gerçekleşebilmesi için ipucu niteliğinde destek bulabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply