İş Bankası Maximum kredi kartı ile veya Bankkart ile yapılan harcamalardan kazanılan MaxiPuan nakite çevirme işlemi yapılabilir, hesaba aktarılabilir veya başka karta transfer edilebilir. Ancak bu işlem doğrudan yapılamamaktadır.

  İş Bankası MaxiPuan Nakite Çevirme

  Maximum kredi kartlarındaki MaxiPuanları nakite çevirmek ve bankamatikten çekebilmek için kullanılabilecek bazı yöntemler vardır. MaxiPuan nakde dönüştürme seçeneklerinden bir tanesi altın alımı yapmak, bir diğeri ise nakit para ile yapılacak herhangi bir alışverişi MaxiPuan ile yapmaktır.

  MaxiPuan Nakite Çevirme

  MaxiPuan ile Altın Almak

  MaxiPuanlar ile doğrudan bir kuyumcuya giderek altın alımı yapılamaktadır. Ancak Maximum anlaşmalı altın mağazalarından (Altınbaş, Altungold veya Gramaltın vb. mağazalarının internet sitelerini inceleyiniz.) Altın Puan satın alınabilmektedir. Sonrasında altın puanlar ile fiziki altın satın alımı veya altın puan karşılığı nakit olarak banka hesabına aktarım yapılabilmektedir.

  ÖNERİ

  Altın Puan satın almadan önce mutlaka mağazada veya internet sitesinde MaxiPuan geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz, bilgi yoksa mağaza ile görüşerek öğrenmeniz sağlıklı olacaktır.

  MaxiPuan ile Herhangi Bir Alışveriş Yapmak

  MaxiPuan nakite çevirmenin en çok kullanılan yöntemi olarak sizin ya da çevrenizdeki bir kişinin nakit olarak yapılması gereken alışverişi kendi kartınızla yaparak nakit talep etmektir.

  İş Bankası MaxiPuan nerelerde geçerli? içeriğimizde de bahsettiğimiz üzere pek çok sektörde MaxiPuanlarınızı harcayabilirsiniz.

  İş Bankası MaxiPuan Hesaba Aktarma

  MaxiPuan hesaba aktarma işlemleri sadece farklı kartlarda bulunan MaxiPuanların tek bir karta transferi ile toplu ve daha kolay harcanabilmesine olanak sağlamaktadır.

  MaxiPuan transferi İşCep Mobil uygulaması, Maximum Mobil uygulaması, internet bankacılığı veya 0850 724 0 724 sesli yanıt sistemi aracılığı ile yapılabilmektedir.

  MaxiPuanların banka hesabına nakit olarak aktarımı veya bankamatikten nakit olarak çekim imkanı bulunmamaktadır. Bu ancak yukarıda yazılan yöntemler ile mümkündür.

  Share.
  Leave A Reply