Ziraat Bankası Kolay Limit nedir? Nasıl kullanılır? Kolay limit nasıl arttırılır? Ziraat Bankası %1,80 faizli taksitli para nasıl kullanılır? Ön onaylı kredi limiti bilgileri.

  Ziraat Bankası Kolay Limit uygulaması ile uygun faiz oranlarıyla (%1,80) anında nakit ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Uygulama olarak Ziraat Bankasının kredi kartı limitinden bağımsız olarak hazırladığı, uygun faizli bir taksitli nakit avans sistemidir.

  Ziraat Bankası Kolay Limit Nedir?

  Ziraat Bankasında hesabı bulunanlar için tanımlanmış hazır bir kredi limitidir. Kolay kredi limiti, her müşteriye farklı miktarlarda belirleniyor. Kolay Limit, Ziraat Bankasında bulunan kredi kartı veya ek hesap limitinden hariç bir limittir.

  Ziraat Bankası Kolay Limit

  Adınıza tanımlı olan kolay limit ile istediğiniz miktarda kredi çekebilir ve anında nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kolay limit miktarınızın ister bir kısmını isterseniz de tamamını kullanabilirsiniz.

  Ziraat Bankasındaki kolay limiti, bankada hesabı olan herkes kullanabilmektedir. Herhangi bir kredili mevduat hesabı veya kredi kartına sahip olmak gerekmiyor.

  Ziraat Bankası Kolay Limit Nasıl Belirleniyor?

  Ziraat Bankası kolay limit üst sınırı müşterilerin bazı özelliklerine göre belirlenmektedir. Bu özellikler şöyle sıralanabilir;

  • Ziraat Bankasında bulunan banka hesabının ne sıklıkla kullanıldığı,
  • Maaş müşterisi olma durumu,
  • Ziraat Bankası kredi kartını aktif kullanma ve düzenli ödeme yapma,
  • Ziraat Bankasında kredili mevduat hesabı (Ek Hesap/KMH) bulunma ve düzenli ödeme yapma
  • Ziraat Bankasından daha önce kredi kullanmış ve düzenli ödeme yapılmış olmassı

  gibi kriterlerle her müşteriye bir kolay kredi limiti belirleniyor.

  Kolay Limit ile Nakit Çekimi Nasıl Yapılır?

  Ziraat Bankası Kolay Limit ile taksitli para çekmek için öncelikle Kolay Limit’i aktif etmek gerekiyor. Hem Kolay Limiti aktif hale getirmek hem de nakit çekmek için;

  • Ziraat Bankası ATM’lerinden (Kolay Limit Menüsü)
  • Ziraat Mobil Uygulamasından
  • Ziraat Bankası İnternet şubesinden

  Kolay Limit bölümüne girerek aktif edebilirsiniz. Kolay Limit aktif olduğunda size özel tanımlanmış kredi limitini görebileceksiniz. Hiç bir ek başvuru veya belgeye gerek kalmadan, size tanımlanan kredi limitinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  Genellikle standart müşteriler için 1-10.000 TL aralığında limitli ve aylık %1,80 faiz oranıyla sunulmakta olup limit ve faiz oranı her müşteri için ayrı olarak belirlenebilmektedir.

  Ödeme seçeneklerinde ister hesaptan nakit olarak taksit ödeme, isterse de kredi kartına taksit olarak yansıtma seçeneği bulunmaktadır.

  Share.
  Leave A Reply