GarantiPay güvenli midir? ne işe yarar? ücretli midir? BonusFlaş ile hangi işlemler yapılabilir? QR kod ile para çekme ve yatırma işlemleri nasıl yapılır? Araçta öde sistemi nedir?

  Garanti Bankası Bonus kredi kartlarını daha iyi kullanmak ve daha çok Bonus Puan kazanabilmek için mutlaka BonusFlaş uygulamasına sahip olmak gerekir. BonusFlaş ile pek çok marka ve sektördeki kampanyalar takip edilerek alışveriş planlaması yapılabilir. Bonus kredi kartı kullanıyorsanız mutlaka BonusFlaş uygulamasına sahip olmalısınız

  BonusFlaş ile kampanyalar haricinde Bonus kredi kartı veya Paracard bankamatik kartı ile yapılabilen her işlemi tek bir uygulama ile yapmak mümkün.

  GarantiPay Nedir? Ne İşe Yarar?

  GarantiPay, Garanti Bankasının bir ödeme sistemidir. GarantiPay ile kart bilgisi gerekmeden sadece QR kod veya T.C Kimlik numarası ve cep telefonu numarası tuşlanarak bütün ödemeler gerçekleştirilebilir.

  GarantiPay ve BonusFlaş

  GarantiPay ile Nasıl Ödeme Yapılır?

  Fiziki mağazalarda GarantiPay ile ödeme yapmak istediğinizi söylediğinizde kasa görevlisi tarafından bir QR kod basılacak veya POS cihazı ekranında bir QR kod çıkacaktır.

  QR kodu BonusFlaş uygulaması içerisindeki “Ödemeler” menüsünde bulunan “GarantiPay ile Ödeme” butonuna tıklayarak açılan QR kod okuyucuya okutmak gerekiyor.

  QR kod okuma işleminden sonra kullanmak istenilen kredi kartı seçimi, taksit sayısı seçimi ve kullanılmak istenen Bonus Puan seçimi yapılarak ödemeye onay verilir.

  Online Ödemeler veya Alışveriş Sitelerinde ise GarantiPay seçimi yapıldıktan sonra mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyorsa doğrudan BonusFlaş uygulaması açılacak, bilgisayardan alışveriş yapılıyorsa T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarası istenerek ödeme işlemi cep telefonunuzdaki BonusFlaş uygulamasına aktarılacaktır. Telefonunuza gelen bildirime tıklayabilirsiniz.

  Aktarım işleminden sonra kullanmak istenilen kredi kartı seçimi, taksit sayısı seçimi ve kullanılmak istenen Bonus Puan seçimi yapılarak ödemeye onay verilir.

  BonusFlaş Nedir? Ne İşe Yarar?

  BonusFlaş ile Bonus dünyasındaki tüm kampanyalara ulaşabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızı takip edebilir, Garanti Bankası kredi kartlarını ve Paracard Bonus’u dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

  Daha çok Bonus Puan kazanmanın formülü bir alışveriş yapmadan önce mutlaka BonusFlaş uygulamasını açarak yapmak istenen alışverişle ilgili bir bonus kampanyası olup olmadığını kontrol etmektir. Sadece bunu yaparak bir çok alışverişte ciddi tasarruflar sağlanabilir.

  BonusFlaş uygulaması ile kredi kartlarını ve bankamatik kartlarını yanınıza almak zorunda değilsiniz. Uygulama yüklüyse kartlarınız yanınızdaymış gibi her işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Cüzdandaki kredi ve banka kartı kalabalığını azaltabilirsiniz.

  iPhone, Android cihazlara özel hazırlanmış BonusFlaş uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone uygulamalarını AppStore’dan, Android uygulamasını GooglePlay’den indirebilirsiniz.

  • iPhone’a özel World Mobil uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.
  • Android cihazlara özel World Mobil uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

  BonusFlaş aktivasyonu yapıldığında 3D Secure onay işlemleri de tek tıkla telefonunuza gelen bildirim üzerinden onaylanabilmektedir.

  BonusFlaş ve Garanti Pay Avantajları

  En önemli avantajı hiç kart taşımak zorunda kalmamaktır. Garanti bankasına ait bankamatik kartları, kredi kartları artık cüzdanda yer kaplamayacak. BonusFlaş uygulamasının sağladığı kolaylıkları sıralayacak olursak:

  Size Özel Kampanyalara Katılma: Size özel sürekli güncellenen kampanyalara tek tıkla katılabilir, katıldığınız kampanyalardaki ödül kazanma durumlarını takip edebilirsiniz.

  Nakit Avans veya Taksitli Nakit Avans kullanımı: Kredi kartı seçeneklerine giriş yaparak nakit ihtiyaç çözümlerine ulaşılabilmektedir.

  Limit Arttırma, Azaltma: Bonus kartın limit kontrolünü BonusFlaş uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

  Harcama Taksitlendirme, Erteleme: Kredi kartı dönem içi harcamalar bölümündeki uygun olan harcamalara ek taksit veya erteleme yapılabilir.

  Bonus Puan ile Alışveriş Yapma: GarantiPay ile üye işyerinin mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde Bonus Puan ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

  Akaryakıt İstasyonlarında Araçta Ödeme: Garanti Bonus kartlarınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında BonusFlaş/GarantiPay ile araçtan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  QR kod ile Cep Telefonundan Ödeme: Garanti BBVA Mobil veya BonusFlaş ile alışverişlerinizde POS üzerinde oluşan QR Kod’u okutarak hızla ve kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  İnternet Alışverişleri: Kredi kartı bilgilerini paylaşmaya gerek kalmadan güvenli şekilde ödeme yapılabilir. BonusFlaş ile internet alışverişlerinizde QR Kod ile hızla ve kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  Temassız Ödeme: Garanti BBVA Mobil veya BonusFlaş ile alışverişlerinizde cep telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. (NFC Özelliği gerekmektedir.)

  Otobüs, Metro ve Vapur: Anlaşmalı toplu taşıma sistemlerinde temassız ödeme yapabilirsiniz.

  QR kod ile Bankamatiklerden Para Yatırma, Çekme: Garanti BBVA mobil uygulaması içerisinden QR işlemlerine girerek çekmek istenilen veya yatırmak istenen tutar girildikten sonra açılacak olan QR kod tarayıcı ile bulunulan bankamatiğin ekranındaki QR kod okutularak bütün işlemler gerçekleştirilebilir.

  GarantiPay kampanyaları ile ekstra Bonus Puan kazanma: Bonus kartın kampanyaları arasında GarantiPay ile yapılacak ödemelere özel olarak ek Bonus Puan kazanma kampanyaları bulunmaktadır.

  Kart ayarları ve Şifre İşlemlerini Gerçekleştirme: Kartlarınıza ait yurtiçi/yurtdışı alışverişe açma, kapama; kart şifresi oluşturma, değiştirme; kartları geçici olarak kullanıma kapatma gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

  Share.
  Leave A Reply