Bonus Puanlar nerelerde geçerli? Garanti Bankası Bonus kredi kartları veya Paracard Bonus ile kazanılan puanlar Bonus üye işyerlerinde para yerine harcanabilir. Garanti Bonus geçen yerlerin (internet siteleri, akaryakıt istasyonları, kuyumcular, marketler, mağazalar) detaylarını ve güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

  Garanti Bonus Puan Geçen Yerler

  Garanti Bonus üye işyerlerinde biriken Bonus puanlarını para yerine kullanabilir ve puanlarla bedava alışveriş yapılabilmektedir. Bonus Puan kullanılabilen güncel marketler, akaryakıt istasyonları, mağazalar ve e-ticaret sitelerinden en çok tercih edilenleri listelemeye çalıştık.

  Bonus Puan Geçen Yerler

  Bonus Puan Geçen Marketler

  CarrefourSA, ŞOK Market, Migros, Migrosjet, Migros Toptan, BİM, A101, Bizim Market ve Bizim Toptan, METRO Market, Gülmar, Hakmar, Avşar Gıda, Onur Market, FİLE Market, Happy Center, KİLER marketlerinde Garanti Bonus puan harcaması yapılabilmektedir.

  Bu marketlerde alkol ve tütün ürünü satışı varsa Bonus puan kullanılarak satın alınabilmektedir.

  Bonus PuanGeçen Mağazalar

  Boyner, LC Waikiki, DeFacto, Penti, FLO, E-Bebek, Civil, Atasun Optik, Beymen, GS Store, Kartal Yuvası, İpekyol, Mavi, Mudo, Panço mağazaları; IKEA, Koçtaş, Tekzen Yapı Marketleri; Mediamarkt, Vatan Bilgisayar, Teknosa teknoloji mağazaları ve Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Tefal, Karaca, İstikbal, Bellona gibi pek çok mağazada Bonus puan harcaması yapılabilmektedir.

  Giyim, ev tekstili, yapı marketler, teknoloji, elektronik ve ev elektroniği mağazaları gibi pek çok mağazada Bonus Puan ayrıcalıkları sağlanmaktadır.

  Bonus Puan Geçen Akaryakıt İstasyonları

  Bonus üyesi akaryakıt(petrol) ve otogaz istasyonları; Total, Opet, Petrol Ofisi, Shell, Aygaz, BP, Aytemiz akaryakıt ve otogaz istasyonlarında Bonus puan harcaması yapılabilmektedir.

  Bonus Puan Geçen Alışveriş Siteleri

  Trendyol, N11, Hepsiburada, Teknosa, Mediamarkt, Ereyon, E-pttavm, Turna.com, Bilet.com, Özdilek, Ciceksepeti.com, Hakmar, Morhipo, biletbayisi.com, A101 Online, Carrefour, Gülmar, Happy Center, İste Gelsin, Migros Sanalmarket, Migros Hemen, Onur Market, Pınar Online, Tazedirekt, gibi popüler pek çok e-ticaret platformunda Bonus Puan ile ödeme yapmak mümkündür. Amazon alışveriş sitesinde henüz Bonus Puan kullanılmamaktadır.

  E-Ticaret alışverişlerinde kredi kartı bilgileri girildiğinde Bonus Puan ile Öde seçeneği çıkmalı veya Garanti Pay/BonusFlaş ile öde seçeneği seçilerek uygulama üzerinde Bonus Puan kullanmak istiyorum seçeneği işaretlenmesi gerekmektedir. (NOT: Bonus Puan kullanma seçeneği görünmezse BonusFlaş şifresi girilerek tekrar denenmelidir.)

  Güncel Garanti Bonus Kampanyaları

  Garanti Bonus kredi kartı veya Paracard Bonus ile daha fazla Bonus Puan kazanabilmek için BonusFlaş uygulaması cep telefonuna yüklenerek güncel kampanyaların takip edilmesi ve kampanyalara katılım sağlanması gerekmektedir.

  Garanti Bonus Flaş Uygulaması

  Bir alışveriş yapmadan önce BonusFlaş uygulamasına girerek ihtiyaca yönelik Bonus kampanyalarını gözden geçirmekte fayda var. Örneğin; market alışveriş kampanyaları, akaryakıt ve otogaz kampanyaları, otobüs ve uçak bileti alım ve tatil kampanyaları, araç kiralama/bakım kampanyaları, eğitim, beyaz eşya, bilgisayar gibi pek çok sektör için güncel kampanyalara katılım sağlanabilmektedir.

  Sık Sorulan Sorular

  Garanti Bonus Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Garanti BBVA Mobil Uygulaması veya BonusFlaş uygulaması ile güncel Bonus puan toplamı görüntülenebilir. Bir diğer seçenek ise BİLGİ yazıp bir boşluk bırakarak Bonus’unuzun son 4 rakamını 3340’a sms göndererek Kullanılabilir limitiniz, Kullanılabilir Bonus miktarınız, Dönem içi harcama tutarınız, Gelecek ekstre kesim tarihinizi öğrenebilirsiniz.

  Bonus Puan Son Kullanma Tarihi Ne Zaman?

  Özel kampanyalar haricinde kazanılan Bonusların ilgili takvim yılının sonuna kadar harcanması gerekmektedir. Ancak BonusFlaş üzerinden katılım sağlanan kampanyalardan kazanılan bonusların kısa sürede kullanılması gerekmektedir. Örneğin; Kampanya Dönemi : 01/03/2024 – 31/03/2024 Ödül Kullanım Dönemi: 03/04/2024 – 21/04/2024 şeklinde belirtilir.

  Garanti Bonus Puan ile Fatura Ödenir mi?

  Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden Bonus Puan ile fatura ödemesi yapmak mümkün değildir. Fatura ödeme noktalarına gidilerek Bonus Puan geçerli olup olmadığı sorulması gerekmektedir.

  Garanti Bonus Puan ile Kredi Kartı Borcu Ödenir mi?

  Bonus Puanlar ile ekstre ödemesi yapılamamaktadır. Dolaylı yoldan Bonus Puan nakite çevirme işlemi yapılarak kredi kartı ekstresi ödenebilir.

  Bonus Puan Nasıl Hesaba Aktarılır?

  Garanti Bonus Puanları nakite çevirerek hesaba aktarabilmek ve bankamatikten çekebilmek normal şartlarda mümkün değildir ancak bunun için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bonus Puan nakite çevirme yöntemlerini İnceleyebilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply