Garanti Bankası kredi borcu yapılandırma veya Bonus kredi kartı borcu yapılandırma nasıl yapılır? Garanti Bonus borç yapılandırma birimine nasıl kolay ulaşırım? 3-6 Ay Geri ödemesiz borç yapılandırmak mümkün mü?

  Garanti BBVA Kredi/Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

  Kredi borç yapılandırma işlemi, Garanti Bankasındaki mevcut kredi borçlarının tamamen kapatılarak güncel yapılandırma kampanyasının koşulları dahilindeki faiz oranları, 3-6 ay geri ödemesiz dönem veya 36 aya kadar vadeli olarak kalan toplam borç kadar yeniden kredi verilmesi anlamına gelir ve bu işlem yalnızca Garanti Bankası üzerinden yapılır.

  Aynı işlem Bonus kredi kartı borçları için de geçerlidir. Bonus kredi kartlarındaki toplam borcun kredi kartı kullanım koşullarına ve kredi kartı limitine göre belirli bir vadede taksitlendirilmesini sağlar.

  Garanti Bankası Borç Yapılandırma Birimine Başvuru

  Garanti Bankasında bulunan mevcut kredi taksitlerini ödemekte zorlananlar veya Bonus kredi kartlarındaki anlık ödenmesi gereken ekstre borcu ödenmesi güç hale geldiğinde bu borçları yeniden yapılandırmaya sokmayı düşünmek gerekiyor.

  Garanti BBVA Kredi taksitleri veya Bonus kredi kartı borçları yasal takibe düşmeden önce son çıkış olarak adlandırabileceğimiz borç yapılandırma işlemi için yapılması gerekenler.

  Garanti Bankası Borç Yapılandırma

  Garanti Bonus Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme

  Günümüzde ihtiyaçların artması yanı sıra Bonus kart ekstresindeki asgari ödeme tutarlarının yükseltilmesi nedeniyle ödenmesi gereken ekstre borçlarının kontrolden çıkması bütün ödemelerin aksamasına sebep olmaktadır.

  Garanti Bankasına ait Bonus kredi kartı borcunun yapılandırılması veya yapılandırılmış borcu kapatmak için (0 216) 560 44 44 aranarak başvuru yapılmalıdır. Bu hattan işlem yapılabilmesi için gecikmede borç bulunması gerekiyor. Bonus kredi kartında gecikmede olan borç yoksa 444 0 333 Alo Garanti’ye yönlendirme yapılır.

  Olumlu sonuç alabilmek için geçmiş dönemlerdeki Bonus ekstrelerinin ödemeleri düzenli yapılmış olması gerekmektedir. Sürekli olarak ödemelerde düzensizlik varsa başvuru sonuçsuz kalabilir. Ayrıca başka banka kredi kartlarında da çok fazla borç olmaması, KKB kredi notunun iyi durumda olması kolaylık sağlayabilir. Hangi bankalarda ne kadar borç olduğunu ve risk raporunu T.C Kimlik numarası ve E-Devlet şifresiyle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. E-Devlet TBB Risk Merkezi Raporu Sorgulama Ekranı için tıklayın.

  Garanti BBVA borç yapılandırma servisi iletişim numarası ile ilgili şikayet platformlarında ulaşım/iletişim sorunu yaşandığı belirtilmektedir.

  Garanti Bankası Kredi Borcu Yeniden Yapılandırma

  Garanti Bankasında bulunan kredilerin taksitlerinin ödenmesinde güçlük çekenler için kredi borçlarının yeniden taksitlendirilmesi ve ödeme miktarının küçültülmesi sağlanmaktadır.

  Kredi borcunu yeniden yapılandırmak için 444 0 333 Alo Garanti çağrı merkezi aranabileceği gibi 444 0 335 Anında Kredi Destek Hattı da aranarak bilgi edinilebilmektedir.

  Çağrı merkezleri üzerinden yeterli cevap alınamazsa en yakın Garanti BBVA şubesine giderek kredilerle ilgili müşteri danışmanı ile görüşmek daha hızlı sonuç almayı veya alternatif seçenekler üzerine görüş almayı sağlayacaktır.

  Çağrı merkezi üzerinden net cevap alınamazken şubedeki müşteri temsilcisi ile bu yapılandırmanın en uygun koşullarla gerçekleşebilmesi için ipucu niteliğinde destek bulabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply