Garanti Bonus Puanlar nakite çevrilebilir mi? Bonus Puanlar ile borç ödemesi yapılabilir mi? Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile veya Paracard ile yapılan harcamalardan kazanılan Bonus Puan nakite çevirme işlemi yapılabilir, hesaba aktarılabilir veya başka karta transfer edilebilir. Ancak bu işlem doğrudan yapılamamaktadır.

  Garanti Bankası Bonus Puan Nakite Çevirme

  Garanti BBVA kartlarındaki Bonus Puanları nakite çevirmek ve bankamatikten çekebilmek için kullanılabilecek bazı yöntemler vardır. Bonus Puan nakde dönüştürme seçeneklerinden bir tanesi altın alımı yapmak, bir diğeri ise nakit para ile yapılacak herhangi bir alışverişi Bonus Puan ile yapmaktır. Bonus Puan bozdurma ve kırdırma hizmeti verdiği iddia edilen yerlere dolandırılma riski içerdiği için başvurulmamalıdır. Her ne sebeple olursa olsun kredi kartı bilgisi kimse ile paylaşılmamalıdır.

  Bonus Puan Nakite Çevirme

  Bonus Puan ile Altın Almak

  Garanti Bankası Bonus Puanlar ile doğrudan bir kuyumcuya giderek altın alımı yapılamaktadır. Ancak Bonus Puan anlaşmalı altın mağazalarından (Altınbaş, Altungold veya Gramaltın vb. mağazalarının internet sitelerini inceleyiniz.) Altın Puan satın alınabilmektedir. Sonrasında altın puanlar ile fiziki altın satın alımı veya altın puan karşılığı nakit olarak banka hesabına aktarım yapılabilmektedir.

  ÖNERİ

  Altın Puan satın almadan önce mutlaka mağazada veya internet sitesinde bonus puan geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz, bilgi yoksa mağaza ile görüşerek öğrenmeniz sağlıklı olacaktır.

  Bonus Puan ile Herhangi Bir Alışveriş Yapmak

  Bonus Puan nakite çevirmenin en çok kullanılan yöntemi olarak sizin ya da çevrenizdeki bir kişinin nakit olarak yapılması gereken alışverişi kendi kartınızla yaparak nakit talep etmektir.

  Garanti Bankası Bonus Puan nerelerde geçerli? içeriğimizde de bahsettiğimiz üzere pek çok sektörde Bonus Puanlarınızı harcayabilirsiniz.

  Garanti Bankası Bonus Puan Hesaba Aktarma

  Bonus Puan hesaba aktarma işlemleri sadece farklı kartlarda bulunan Bonus Puanların tek bir karta transferi ile toplu ve daha kolay harcanabilmesine olanak sağlamaktadır.

  Bonus Puan transferi Garanti Bankası Mobil uygulaması, Bonusflaş uygulaması, internet bankacılığı veya 444 0 333 Alo Garanti Müşteri Hizmetleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

  Bonus Puanların banka hesabına nakit olarak aktarımı veya bankamatikten nakit olarak çekim imkanı bulunmamaktadır. Bu ancak yukarıda yazılan yöntemler ile mümkündür.

  Mil Puanlar Bonus Puana Çevrilebilir mi?

  Miles&Smiles Kredi Kartı

  Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartlarından kazanılan mil puanlar ile uçak bileti alımı veya Altınyıldız Classics, Arby’s, Burger King, Godiva, IKEA, LC Waikiki, Petrol Ofisi, Shell, BP, Popeyes, Starbucks, Teknosa gibi mağazalarda kullanılabilmektedir. Biriken mil puanları Bonus Puana çevirme işlemi yapılmamaktadır.

  Share.
  Leave A Reply